Këpucë indiane: Nga punimet e bëra me dorë tek Dizenjuesit e Famshëm

Të ndjeheni mirë dhe në modë është një kënaqësi e madhe për shumë gra dhe për këtë duhet të jeni të vetëdijshëm për tendencat dhe stinët e ndryshme të vitit. Një pjesë e madhe e të dukurit mirë është të dish të kombinosh siç duhet rrobat, aksesorët dhe të veshësh një pamje verbuese. Ky sezon i ri në këpucët de moda sjell me vete risi në lidhje me çizmet e larta mbi gju të cilat paraqesin një larmi modelesh, modelesh, ngjyrash dhe takash.

La Indi është një vend i shkëlqyeshëm për të performuar pazar, dhe këpucët nuk i shpëtojnë asaj. Këtu mund të gjejmë një larmi të modele këpucësh me çmime shumë të lira dhe markave të njohura pasi shumë nga dizajnerët e mëdhenj prodhojnë produktet e tyre në këtë vend.

Duke kaluar nëpër dyqanet e modës në Indi mund të gjeni këpucë që tashmë janë ekspozuar në pasarela të ndryshme të modës. Shumëllojshmëria është me të vërtetë e habitshme, ju mund të gjeni koleksione të këpucëve të tilla si sandale, banesa, këpucë dyngjyrësh, këpucë me shirita dhe taka të larta të kërkuara. Sidoqoftë, këpucët me zbukurime me shtrëngime ose platforma janë gjithmonë në stil. Përveç kësaj, çizmet dhe çizmet në kyçin e këmbës janë gjithmonë një shembull i shijes së mirë dhe prandaj ka diçka për të gjithë.

Dizenjuesit e modës bëjnë çmos për të kënaqur dhe ndikuar në opinionet e vështira të publikut. Çdo punë e këpucë të prodhuara në Indi tregojnë se krijimtaria dhe zgjuarsia janë shumë më tepër sesa thjesht një karakteristikë, sepse rezultatet janë befasuese. Do të jeni të interesuar të dini se përveç që keni mundësinë e blerjes së këpucëve nga marka të ndryshme, ju gjithashtu mund të zgjidhni të merrni në shtëpi sandalet e bëra me dorë si suvenire.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

52 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1.   Micaela dijo

  Përshëndetje ..
  Më pëlqyen shumë modelet e këpucëve.
  A mund të më jepni adresën dhe numrat e telefonit për të na kontaktuar. Faleminderit shumë që këtej e tutje

 2.   zambak dijo

  Unë jam i interesuar të marr këpucë në këtë stil së bashku me sandale indiane për të shitur.

 3.   paula dijo

  Pershendetje une jam interesuar per kete stil te sandalit per nje kohe te gjate, ata duken te bukur dhe do te doja te dija se si mund t'i bej ta shesin ata dhe në mënyrë të qartë për veten time. E DUA IDEA, PRIT P ANRGJIGJEN TUAJ ME ANKTI. FALEMINDERIT
  PAULA

 4.   divaema more na dijo

  Bleva toooo zapatt k ai në Indi

 5.   tamy dijo

  Përshëndetje, unë jam nga Bs. Si kryeqytet federal. Unë jam shumë i interesuar të shes këpucë indiane këtu. Si duhet t’i gjej? Faleminderit për informacionin Puthje!

 6.   miriam dijo

  Përshëndetje .. Unë jam nga Mendoza dhe dua të di se si duhet të bëj për të blerë? të fala

 7.   Susana viegas dijo

  Më pëlqyen shumë modelet që jam nga federal federal, buenos aires dhe do të doja të dija se ku t'i merrja

 8.   ivana dijo

  I kam dashur ato këpucë, kam një aheng dhe do të doja të dija se ku mund t'i gjeni

 9.   LIDIA WININCZUK dijo

  Pershendetje, dua te shoh modelet qe i keni ne kepucet indu, dhe cmimin e gjithe shitjeve me shumice, shpresoj se do te pergjigjeni !!!

 10.   kinthia dijo

  Ata janë të ftohtë, unë do të doja të veshin disa

 11.   kinthia dijo

  por aky ata nuk e përdorin live në tingull

 12.   kinthia dijo

  mirupafshim

 13.   Alejandra dijo

  Përshëndetje, unë jam nga kryeqyteti federal, Argjentina dhe do të isha i interesuar të di se ku mund të gjej këpucë hindu. Shume faleminderit

 14.   GRACIELA dijo

  Pershendetje do te doja te dija adresen ku po i shesin

 15.   xhenet dijo

  Përshëndetje Unë do të doja të di se ku ata i shesin mua Më pëlqen shumë dhe unë dua të blej disa Unë jam nga Meksika është ke aki no ay nga ato lloje të këpucëve

 16.   manola dijo

  Përshëndetje, doja të mësoja në lidhje me këpucët indiane, për shitje. Bleni me shumicë. Jam jashtëzakonisht i interesuar.
  Unë pres përgjigje të shpejtë.
  Nga tashmë faleminderit shumë!
  manola

 17.   Miriam gonzalez dijo

  Dua të di adresën. Nëse keni një katalog. Çmimet, Për shumicë. Ata janë të bukur. Unë pres një përgjigje.
  Miriam Gonzalez, nga provinca e Kordoba.
  Ju faleminderit.

 18.   amelia jaquemin dijo

  Përshëndetje, unë do të doja të blija me shumicë dhe të di çmimet dhe shumën minimale

 19.   Romina dijo

  Përshëndetje !!! I kam dashur sandalet, do të doja të dija çmimet dhe sa është shuma minimale, ku janë, faleminderit

 20.   Iara dijo

  Jam i interesuar të blej për të shitur, jam nga Entre Rios, Argjentinë

 21.   Analia dijo

  Përshëndetje, unë do të doja të di se ku të blej këpucë hindu për të rishitur, unë jam nga Buenos Aires, Argjentinë. Faleminderit!

 22.   Mary dijo

  Përshëndetje, unë jam shumë i interesuar për këpucët indiane, si mund t'i rishit ato? Faleminderit !!!

 23.   Milton dijo

  Përshëndetje!!! Unë jam shumë i interesuar për këpucët indiane për të shitur në dyqanin tim. Si mund të bëj për t'i marrë ato. Faleminderit !!!

 24.   Susana dijo

  Pershendetje qe doja te dija ne cilen pjese keni ne shitje keto kepuce te enderruara? ADRESA DHE TELEFONI JU LUTEM.. ÇMIMI I VESHJEVE T F KEPUCEVE ND WHRMJET CILAVE VLERA?
  FALEMINDERIT SUSANA

 25.   Mariu dijo

  Përshëndetje, do të doja të dija nëse mund t'i shihni këpucët dhe t'i blini ato me pakicë në Buenos Aires.
  faleminderit shumë për përgjigjen tuaj

 26.   Mary dijo

  Përshëndetje Unë kam veshur këto këpucë për një kohë të gjatë, por nuk mund t'i marr. Cilat janë vlerat me shumicë dhe sa çifte do të ishin ato? Shume faleminderit

 27.   Lorena dijo

  Përshëndetje dua të di sa kushtojnë dhe nëse blej me sasi sa do të duhej të blija faleminderit

 28.   patricia dijo

  Përshëndetje, unë jam i interesuar për të blerë sandale, unë jam një rishitës, nëse keni një katalog për të dërguar mua ose një vend të shitjes dhe telefon dedsde, faleminderit shumë.

 29.   Tatiana dijo

  Përshëndetje, unë jam nga brendësia e rrjedhave dhe jam i interesuar të rishit këpucët tuaja. Nëse keni çmime me shumicë, pres përgjigjen tuaj të shpejtë. Nëse keni edhe katalogë për të dërguar, unë do t'ju falënderoj shumë, faleminderit

 30.   Përshëndetje, unë jam nga Kolumbia dhe dua të negocioj Creaciones MAF dijo

  Përshëndetje, unë jam nga Kolumbia dhe dua të negocioj me ju, unë pres përgjigjen tuaj të shpejtë dhe pozitive. Faleminderit.

 31.   valeria dijo

  Përshëndetje Unë do të doja të mund të kontaktova me ju ... Unë do të doja të blija këpucët për t'u shitur, shumë faleminderit

 32.   MARCELA dijo

  pershendetje me pelqen

 33.   rozana dijo

  Përshëndetje, unë jam nga misionet, dhe mbase do t'i shisja përsëri këtu, do të doja të dija sa është blerja minimale, pasi që çfarë çmimi janë, unë do të doja t'i blija për t'i provuar pasi që ato janë shumë të bukura
  Faleminderit shumë paraprakisht, shpresoj të mund të kontaktoj me ju.

 34.   bukur dijo

  Unë dua të blej këpucët indu për dyqanin tim, pasi unë jam nga brendësia e Mendoza dhe nuk di nga t'i gjej, ju lutem do të isha mirënjohës nëse do të më përgjigjeshit

 35.   barbara dijo

  Përshëndetje, unë jam nga Kili dhe do të doja të dija se si mund t'i blej këto këpucë, faleminderit dhe çmimet

 36.   flavia roldan dijo

  Përshëndetje, unë do të doja të më informoni se si të blej këto këpucë, çmimet, shumën minimale të blerjes, mënyrën e pagesës dhe transportin. Shume faleminderit

 37.   shpatore dijo

  Përshëndetje, unë do të doja të di se si mund të blej këpucë për të rishitur: faleminderit, ju dërgoni një katalog dhe çmimet?

 38.   MARIA JOSE dijo

  Pershendetje, mua me pelqen kjo lloj kepucesh shume dhe nuk mund ta marr ... EDHE NGJYRA E DUA !! Do të doja t’i blija, SI MUND T BE BONEHET? FALEMINDERIT DHE PRIT PERGJIGJE.

 39.   karla perez dijo

  Përshëndetje, unë jam gati për të hapur një stendë të gjërave indiane, unë do të doja të jem në gjendje të rishit këpucët tuaja, unë jam nga Cordoba, Argjentinë, si mund t'ju kontaktoj, jam shumë i interesuar. Faleminderit

 40.   Maria Teresa Casco dijo

  Unë do të doja të rishit këpucët.

 41.   leiya Martinez dijo

  Përshëndetje, unë do të doja të di se si mund të blej me ju këpucë, faleminderit shumë

 42.   Alejandra dijo

  Përshëndetje, unë jam i interesuar të shes këpucët tuaja hindu, cili është çmimi me shumicë?
  regards

 43.   carolina dijo

  Përshëndetje, unë jam nga Argjentina, po kërkoj sandale nga India, ju lutem !!! ku dhe si mund te blej on line ??? Shume faleminderit

 44.   bukur dijo

  Përshëndetje, unë jam nga Mendoza, dua të di se si mund të blej nga ju?

 45.   Soledad dijo

  Përshëndetje, do të doja të blija këpucë me shumicë, do të doja të dija se si mund ta bëj atë ????

 46.   Soledad dijo

  Përshëndetje, natën e mirë !! Unë jam i interesuar për këpucë, unë do të doja të di se si mund t'ju kontaktoj për të marrë më shumë njohuri. Faleminderit shumë paraprakisht, pres përgjigjen tuaj

 47.   Viviana dijo

  Përshëndetje, unë jam nga brendësia e cba. Jam i interesuar të shtoj këto këpucë hindu në produktet që shes. Ata do të më jepnin një listë çmimesh dhe falënderime të tjera.

 48.   Celeste Rye dijo

  Do të doja të dija se si mund t'i blej këto artikuj për t'i rishitur në një dyqan të vogël që kam në provincë. të Bs.As.

 49.   Magali dijo

  Përshëndetje, unë i dua këpucët në përgjithësi, unë jam nga brendësia e Kordobës. Argjentinë, do të doja të dija se ku mund t'i gjej, adresën, telefonin, uebfaqen.
  Faleminderit
  Magali.

 50.   Ajlen dijo

  Përshëndetje, do të doja të dija se ku i shisni, a mund të më tregoni vendndodhjen tuaj, adresën dhe numrin e telefonit, ju lutem dhe faleminderit, unë jam nga Buenos Aires

 51.   Mary dijo

  pershendetje, ku mund te gjeni ne bsas? faleminderit shume

 52.   Montse dijo

  Përshëndetje, unë jam i interesuar të di çmimet dhe modelet e këpucëve që keni, kam një ngjarje dhe klienti im po më kërkon afërsisht 50 palë.

  Unë jam duke pritur për përgjigjen tuaj