Zgjatjet dhe Parukat indiane

El qime Pavarësisht nga gjithçka, nuk është aq e lehtë për tu trajtuar, para se të jeni në gjendje të arrini flokë të përsosur dhe të lakmueshëm, duhet të kaloni nëpër disa hapa mësimi se si ta trajtoni atë në mënyrën më të mirë të mundshme. Me këtë rast nuk do të përpiqemi t'ju ndihmojmë të zgjidhni disa probleme themelore në lidhje me çështjen e kujdesit të kokës për të gjitha llojet e stilit ekzistues, pavarësisht nëse keni flokë të drejtë ose me onde, por ne do t'ju informojmë për flokët indiane, të cilat përdoren për të bërë paruke ose zgjatje të flokëve.

Para së gjithash, le të nënvizojmë se flokë indianë Isshtë njohur në të gjithë botën për cilësinë që ka, si dhe gjatësinë dhe strukturën e saj. Flokët që eksportohen nga India mblidhen nga dyqane të ndryshme berberësh dhe sallone bukurie, si dhe tempuj.

Edhe pse eksporti i flokëve është dominuar prej vitesh nga vendet evropiane, sot, India është padyshim eksportuesi më i madh i këtyre kohërave pasi është një alternativë me cilësi të lartë me çmime të përballueshme.

L zgjatje flokesh nga India kërkohen shumë nga stilistët dhe klientët pasi në përgjithësi janë flokë të virgjër. Çka nënkuptojmë? Epo, ata janë flokë të shëndetshëm që nuk janë ekspozuar ndaj trajtimeve kimike të ngjyrave ose copëzimeve.

Në ditët e sotme nuk është e vështirë të marrësh flokë nga India, në shumicën e floktarëve në vende të ndryshme zgjerimet dhe parukat indiane tashmë janë tregtuar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

20 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1.   YLL dijo

  DUA T TO E DI KUSH SESON PARA N AR ARGJENTIN,, T A CILAT JAN TRO SHUM NGA INDIA.
  FALEMINDERIT.

 2.   JESIKA dijo

  DIT G TOOD MIR I DUA T K DI KU MUND T B BLEJ NJUR PURRDUR IND INDU

  1.    Ronny Carvajal dijo

   Përshëndetje, unë jam i interesuar të blej perde flokësh të të gjitha madhësive, me shumicë mund të më komunikoni në këtë numër 8493308488 ose të më tregoni se si mund të komunikoj me ju. Hire

 3.   yanet dijo

  Unë dua të di se kush i shet këto flokë në Republikën Dominikane ose Santo Domingo pasi jam i interesuar ta blej, jam i sëmurë me zgjatje të flokëve, por dua një që është i lazuar dhe i dredhur

 4.   Rozmarina dijo

  Jam i interesuar për perdet e flokëve të gjata, kjo është qelia ime 8098890126 Unë jam Dominikane

 5.   Rozmarina dijo

  Unë dua perde të flokëve me gjatësi 18. Unë jam Dominikane kjo është qelia ime 809 889 0126. Faleminderit

 6.   gilma serna e kuqe dijo

  Jam i interesuar të blej flokë me shumicë, faleminderit
  telefoni im 310 4400679

 7.   Julius almeida dijo

  Pershendetje ju e zbuloni per mua dhe duke blere qime me shumice si bej dhe nga rruga e njoh India. Unë pres kontaktin tuaj. Me respekt, faleminderit.

 8.   sugjerim dijo

  Jam e interesuar te blej floket. Bëj paruke për personat me kancer. Jetoj ne Kolumbi. Shpresoj te me kontaktoni sa me shpejt.

 9.   sugjerim dijo

  Përshëndetje, unë do të doja të më kontaktoni Unë dua të blej flokë për paruke për fëmijët me kancer

 10.   adrihair dijo

  Përshëndetje Unë jam shumë i interesuar Unë jam një floktar dhe unë kam qenë duke punuar për 10 vjet me zgjatje të flokëve të virgjër nga India, por tani unë dua të zgjeroj Unë do të doja të shes extensions unë mund të kalojë tryezën tuaj të çmimeve adrianafernandes441@hotmail.com

 11.   Miguel vega dijo

  Përshëndetje, unë kam një kompani të dedikuar për aplikimin dhe shpërndarjen e flokëve natyralë ... Unë jam i interesuar të marr inf. të çmimeve, cilësisë dhe porosive në Meksikë. 687 87 8 32 86 ose me postë: vega.miguel88@hotmail.com
  Ju falënderoj paraprakisht për vëmendjen tuaj dhe pres përgjigje.

 12.   xhisi dijo

  fb jissel hair hindu 829 606 5897 te gjitha zgjatjet indu virgin

 13.   loide dijo

  Përshëndetje, unë jam një floktar dhe unë jam duke shkuar për të ngritur një dyqan për të shitur extensions, ju lutem mund të kaloni mua tryezën e çmimeve

 14.   Lorenpatin@gmail.com dijo

  Unë jam i interesuar për të blerë flokë të madhësive të ndryshme, ju lutem më tregoni se çfarë duhet të bëj për të marrë blerjen nga India. ..Faleminderit

 15.   ani dijo

  Përshëndetje, unë jam i interesuar të blej flokë për të shitur

 16.   Lufta e Renatës dijo

  Mirëmëngjes, jam i interesuar të blej zgjatje të flokëve për një sallon bukurie.
  Unë jam duke kërkuar për një çmim me shumicë
  Celulari +528183098003

 17.   Sandra dijo

  Përshëndetje, unë jam i interesuar të shes flokët indiane, mund të më kontaktoni?
  Numri im është 41765139876

 18.   Ana Perez dijo

  Përshëndetje Unë jam duke kërkuar për shpërndarësin e flokëve, 100 të garantuara,
  Faleminderit që ju ofruat klientelën time

 19.   glenys dijo

  Mirëmëngjesi, unë jam Glenys nga Republika Dominikane dhe jam i interesuar të di se si mund të flas, me përfaqësuesin për të blerë pelor, për të shitur, numri im është 8099124501